Bobrovecká dolina - Chata

13. - 22.8.2010

 

Ďalší prežitý týždeň na chate za nami. Počasie zo začiatku nebolo moc prívetivé, no koncom pobytu sa vylepšilo. Čo sa týka tohto pobytu, tak sa stali dve zaujímavé veci, čím by sa dal tento pobyt odlíšiť od ostatných. A to vytvorenie rekordu v pocte prespatých ľudí na chate a zúčastnenie sa na Vysokohorskom duatlone na Žiarskej chate.

 

Čo sa týka počtu ľudí, tak poslednú noc nás bolo až 19 a to Linda, Ela, Zuzka, Lucie (CZ), Monika, Marcela, Tomáš H., Tomáš B., Tomáš M., Paľo M., Paľo Z., Pavel (CZ), Miro, Dano 1, Dano 2, Matúš, Andrej, Pišta a ja (Adam). Bola to vcelku zabavná noc :-) Taktiež počas pobytu zavítali aj Majka, Jarka a Mišo. 

 

Čo sa týka duatlonu, tak to dúfam, že sa rozkývem a o tomto podujatí napíšem zvlášť blog, no to až neskôr, tak len poviem, že sa ho zúčastnili traja členovia osadenstva a to Paľo, Matúš a ja (Adam).

 

Okrem týchto dvoch veci sme taktiež varili, jedli, pili, spievali, spali, socializovali sa, kúpali v Jalovčanke i v Liptovskej Mare, zbierali huby, boli na túre a v jaskyni, bicyklovali sa...

 

1. Kúpanie sa v Jalovčanke.

2. Placky ala Hrnčo.

3. Vodka + Med.

4. Na túre pod Mníchom.

5. Danko v pozadí s Nízkymi Tatrami. 

6. Duatlonisti pred štartom.

 

Viac fotiek tu