BikeTrip - Bobrovec

8.- 11.5.2008

 

Zostava:

Tuční bikeri: Marek, Paľo, Jano, Matúš, Miro a ja

Biker: Tomáš - Tučko

NeBikeri: Maťa, Andrej a pes Bruno

 

Štvrtok okolo obeda sa stretávame na chate v Bobrovci. Po občerstvení a pustení vody na chate, sa za nie moc priaznivého počasia vydávame smer Žiarska chata (Marek, Paľo, Miro, Jano a ja). Ako sme predpokladali, výšlap bol kvalitný, zjazd ešte kvalitnejší za stáleho mrholenia. Nie sme predsa z cukru :-) Večer sme mali welcome party, niektorí aj s polnočnou prechádzkou. 

 

Piatok, po zvažovaní počasia, sme sa nakoniec dobre rozhodli. Po individuálnom servise bicyklov vyrážame (všetci tuční bikeri) smer vodopád, Kvačany, Veľké Borové. Vo Veľkom Borovom pretek smerom ku krížu nad dedinou a následné občerstvenie v miestnej krčme. Návrat okolo Liptovskej Mary po asfaltke. Večer šla Maťke "karta" takže bola znovu zábava. Niečo sme aj pogrilovali.

 

V sobotu najdlhší výlet, smer Podbanské. No bola to pekná packa. Ja osobne som sa kvalitne odpálil. Miro, Tomáš a Bruno okúsili lezenie v kameňolome. Večer, keďže mal Andrej narodeniny, museli sme osláviť, ako ináč. Ja som oslavoval spánkom a zvyšok šiel do Jalovca na Disko! Podľa času a stavu ich návratu bola zábava. 

 

V nedeľu balíme, upratujeme a lúčime sa s chatou. Chalani sa ešte šli rozmočiť do Kalamenov. 

Dúfam, že čoskoro si zopakujeme takýto výlet, aj na dlhšie, no musím niečo natrénovať :-)

 

 

viac fotiek tu